Užitečné odkazy

Naše porodnice je vyhledávána pro své klidné rodinné prostředí, individuální přístup a sympatie ke všem metodám vedení porodu. Respektujeme přání rodičky od medikamentozního vedení porodu po alternativní metody. Umíme pracovat s eventuálními porodními plány, akceptujeme přítomnost duly. Na porodním sále je možno využít aromaterapie, muzikoterapie (vlastní hudební produkce), vaginální bylinné napářky a další.

Přirozeně, bezpečně
Uděláme vše pro to, abychom naplnili vaši představu o porodu. Podporujeme přirozený průběh porodu pod samostatným vedením porodní asistentky. To vše v zázemí plně vybavené porodnice se špičkovým lékařským týmem v zádech. Jsme tu vždy a pro všechny. Pro maminky máme připravenou širokou nabídku

 

Pomáháme při touze po miminku bez umělého oplodnění.
Radíme při potřebě vyhnout se početí bez antikoncepce.
Léčíme při neplodnosti, nepravidelných cyklech a jiných gynekologických problémech s respektem k jedinečnosti každé ženy.
Pomáháme v obtížných životních situacích s úctou k životu.

SlimFOX je kosmetika a pedikúra v samotném srdci Brna, pracujeme s pečlivě vybranými kosmetickými brandy s perfektními výsledky v kombinaci s cílenou přístrojovou péčí o pleť i tělo. Stačí se jen objednat na úvodní konzultaci.

Plavání Sedmikrásky

Hana Poledňová

IČO 17181798

Rašínova 643/12, Brno

799 557 899

plavanisedmikrasky@gmail.com

cropped-LOGO_sedmikrasky_012.jpg